Jdi na obsah Jdi na menu

(1:4, 3:2, 0:3)

Góly: 4.Pavlas (Vašek), 7. M.Maršík (Semrád), 11.Vašek, T.Maršík, 16. T.Chudoba (Heřman), 27.V.Moravec (P.Chudoba), 33.Vašek (T.Maršík), 50. Pavlas (Vašek) /osl./, 52.Turek (Z.Moravec), 60.Švidra (Vašek)   Čejeni vlétli do zápasu ve velkém stylu a už v 3.minutě dával Ondra vedoucí gól, po něm se trefil Tomáš, a „checking line“ svou dotěrnou hru korunovala gólem Mihala, na 4:0 doklepával pohotově Hugan a v 15.minutě jsme vedli 4:0, Kalhov snížil ale nadále jsme drželi zápas pevně v rukách. Na 5:1 zvyšoval Vládík, na 6:2 dával opět Hugan.  Pak jsme si ale nepohlídali zadní vrátka, Kalhov, hrající na brejky, využil několik skulin v obraně a třemi góly se dostal do hry, za stavu 6:4 jsme se dostali pod tlak a navíc série vyloučení pomohla Kalhovu k velkému náporu. Z přesilovek soupeř nic neměl a nakonec Ondra s Huganem v oslabení zajistili uklidňující gól na 7:4. V zápětí dodal definitivní jistotu Turkins , a poslední slovo měl Filip, když zakončoval pěknou akci dva na jednoho. Nebývalá byla účast. Do zápasu jsme nastoupili na kompletní tři pětky a to snad nikdo z aktivních hráčů nepamatuje.    Sestava: Hugo - Krčál, Buben - Švidra, Turek - Euro, Adámek - T.Chudoba, Heřman, P.Chudoba - M.Maršík, V.Moravec, Semrád - Pavlas, Vašek, T.Maršík

Maršík (Folejtar)

Kalhov byl zjevně dobře namotivován na odvetu a výrazně posílil. Také my jsme byli téměř kompletní. Až do třetího gólu jsme vždy o gól vedli, ale potom lehkovážností a hrubými chybami jsme soupeře nechali hrát a vedení ztratili. V polovině zápasu bylo skóre 3:5 a nevypadalo to s námi dobře. Pak jsme už zabrali a třemi rychlými góly stav otočili a do třetí třetiny vstupovali s dvoubrankovým vedením. V třetí části jsme drama nepřipustili a přidali ještě další branky. Desítku dával Mihal svým prvním gólem v sezóně.

3.Vašek (T.Chudoba)

Čejeni v druhém zápase nezaváhali a připsali si skalp možná největšího adepta na vítězství v soutěži. Zvítězili jsme hlavně díky skvělému výkonu Huga, který vychytal hromadu těžkých situací a střeleckému umění Hugana, který vstřelil 4 góly.Hugan strhl vedení na naši stranu už v první minutě, ale potom jsme se dlouho nemohli dostat do hry. Kalhov měl řadu velkých šancí ale Hugo je všechny pochytal. Zvýšit na 2:0 se nám podařilo až v polovině zápasu kdy se v přesilovce výbornou individuální akcí trefil Hugan. Hugo odolával až do druhé poloviny třetí třetiny, ale 5 minut před koncem přece jen kapituloval.

************************************************************************

14.12.2009 19:30 Humpolec

Valeo  -  Kalhov               3:9 (0:1,1:5,2:3)

Sestava Valeo:

Veverka – Dvořák L.,Hrazánek, Dudák, Veselský, Kváš –  Prchal, Štolovský , Dvořák P., Král,  Dvořák Vl. , Vytiska, Vopat

Branky:  Prchal 2 , Štolovský 1

Valeo played against Kalhov. Valeo’s rival which was very strong. From the beginning Kalhov was better team on the ice and shooted to Valeo’s goalkeeper whole 1st period. 2nd period was decisive for the result. In 3rd period Valeo two time scored and there seemed to be a chance to score one more time but at the end Kalhov three times scored.

V pondělí večer se hrálo utkání, které bývá vždy velmi vypjaté. Termín utkání byl posunut na žádost Valea o týden dopředu, protože o Vánočních svátcích by se špatně sešlo.

Tým Kalhova byl nabyt velmi kvalitními hráči a to plně dokazovali od prvních vteřin zápasu. Neustále byli v obranné třetině Valea a vysílali mnoho střel na gólmana Valea. V 6.minutě nebyl uznán gól Kalhova pro posunutou bránu. Nakonec spadl puk za záda brankáře Valea ve dvanácté minutě. Rozdílem gólu skončila i první třetina. Nutno říci, že to bylo štěstí pro Valeo, protože to se v první třetině prakticky nedostalo do šance. Nejvíce vytíženým hráčem byl brankář Veverka, který čelil nebezpečným střelám a nájezdům Kalhova. Tomu musí také Valeo děkovat, že skóre nebylo vyšší po první třetině.

Druhá třetina v podstatě rozhodla o utkání. Postupně dal Kalhov góly až na 1:6. Za Valeo se podařilo skórovat Prchalovi, který přehodil ležícího brankáře Kalhova poté, co mu puk srdnatě vybojoval kapitán Štolovský. Gól padl při signalizovaném faulu na Štolovského. Všechny góly Kalhova padaly z prostoru před brankou, většinou došlo k přečíslení nebo zůstal nepokrytý hráč Kalhova.

Třetí třetina začala pro Valeo dobře. Nejprve se dokázal prosadit po závaru Štolovský a o pět minut později se prosadil Prchal střelou do horního růžku branky. V tuto chvíli se zdálo, že by se dalo ze strany Valea ještě něco s výsledkem dělat. Několikrát se Valeu podařilo semknout Kalhov v jeho obranné třetině, ale další gól už nepadl. Nakonec v posledních třech minutách dal Kalhov ještě tři góly, ale ty už padají na vrub tomu, že Valeo vydalo mnoho sil několik minut předtím při pokusu o vstřelení gólu.

Výsledek je pro Valeo krutý, nicméně odpovídal dění na ledě. Valeo, které bylo částečně oslabeno o tři hráče základní sestavy, nedokázalo držet krok s týmem Kalhova, který byl doslova nabyt hokejisty bez jediného slabšího hráče . Z pohledu nezaujatého diváka Valeo mělo pramalou šanci vyhrát nad takto silným týmem Kalhova, který by určitě bez problémů obstál i v okresním přeboru.

Hráčům týmu Valeo nelze vytknout snahu, za což jim patří dík. Také vyzdvihnu L. Vytisku, který se vrátil na led po několika týdnech pauzy vynucenou zraněním a odehrál dvě třetiny se sebezapřením.